Sekám weby na míru!

Tvorba webových prezentací a eshopů 

Optimalizace webu

Máte webové stránky, na které jsou Vaši zákazníci zvyklí a nechcete se jich jen tak vzdát, ale jejich funkcionalita již neodpovídá současným standardům? Nezobrazují se správně v mobilu nebo na tabletu? Chybí jim některé prvky, které jsou dnes již samozřejmostí?

Proč záleží na rychlostech stránek při načtení a při procházení uživateli?

  • Obě tyto metriky jsou ve vyhledávacích algoritmech vážně zohledněny vyhledávači jako Google, Yahoo, Seznam a dalšími. Pro přehled uvádím několik statistik jak tyto faktory ovlivňují chování uživatelů.

1 vteřina zpoždění může způsobit:

7% ztráty konverze
7%
11% méně zobrazených stránek
11%
16% snížení zapojení uživatelů
16%

Mobilní stránky, které se načítají za méně než 5 vteřin, získávají:

Až 2x více příjmů z reklamy pro mobily
100%
Byla zaznamenána o 25% vyšší viditelnost reklamy pro rychlé mobilní stránky
25%
Nárůst 70% průměrných relací
70%

Zaměřuji se na 2 zásadní věci!

Zařadit Vaše stránky mezi nejlépe technologicky hodnocené stránky na internetu ve Vašem oboru

Nabídnout Vašim návštěvníkům nejlepší zážitek z prohlížení

Jak to funguje?

  • Dělám veškerou práci. Nemusíte dělat nic technického!
  • Zatímco Vám budu vytvářet rychlejší verzi webové stránky, Vy se nemusíte o nic bát a jen čekat na konečný výsledek.

Postup při optimalizaci:

Audit Vašeho webu a hledání problematických míst souvisejících s rychlostí

V první fázi probíhají všechny nezbytné testy potřebné k určení toho, co je třeba na Vašich webových stránkách zlepšit a jakým způsobem.

Neinvazivní a bezpečný zásah

Nemusíte se starat o to, že by Vaše stránky přestaly fungovat. Jednoduše proto, že nejdříve vytvořím neindexovaný klon Vašich webových stránek na testovacím místě. Provádění změn přímo by mohlo skutečně narušit běžící webové stránky a proto i z tohoto důvodu dávám přednost práci na kopii. Budete tak mít jistotu, že se nemůže nic stát.

Optimalizační proces

Žádné stránky nejsou stejné a v závislosti na Vašem nastavení použiji různé nástroje a postupy k optimalizaci Vašeho webu. Dbám na to, aby se Vaše celkové skóre dostalo v testech do zelených hodnot a aby se rychlost načítání stránek snížila. Co ovlivňuje úspěch? Úspěch závisí na faktorech, jako je Váš poskytovatel hostingu, nebo velikost Vaší stránky. Většina webů, které jsem optimalizoval nyní načítají za 0,5 až 2,5 vteřiny.

Přijetí a doručení

Až skončím, předložím Vám výsledky kopie Vašeho webu. Pokud budete spokojeni a přijmete je, přenesu všechny konfigurace na Váš web. Zálohu Vašeho původního webu si ponechám po dobu následujících 5. pracovních dní pro případ reklamace. Poté ho odstraním.

Audit rychlosti Vašeho webu zdarma

* Po odeslání objednávky se Vám ozvu pro její potvrzení

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany soukromí a Podmínky služby společnosti Google.

Další důvody k rychlému webu

50% uživatelů očekává, že webové stránky se načítají za méně než 2 vteřiny.
50%
53% návštěvníků je ochotno opustit stránky, které se načítají déle než 3
53%
46% uživatelů mobilních sítí tvrdí, že jim nejvíce vadí čekání na načtení pomalých stránek
46%

CENY OPTIMALIZACE

MINI

"mám to jako hobby"

od 5.000,- Kč

Analytické služby

Vzhled

STANDARD

"podnikám a chci být vidět"

od 10.000,- Kč

Analytické služby

Vzhled

PROFI

"chci to nejlepší pro web"

od 15.000,- Kč

Analytické služby

Vzhled

Co je CDN?

CDN je jeden nebo více serverů, které jsou speciálně určeny jen pro poskytování prostoru statickým souborům, jako jsou obrázky, kaskádové styly s nastavením vzhledu či JavaScript soubory. 

Kopie těchto souborů se pak rozmístí na servery po celém světě (modré body na obrázku vpravo) a v okamžiku, kdy na Váš web vstoupí člověk z New Yorku, Prahy nebo Sydney, tak se načtou data z CDN serveru, ke kterému to má daná osoba geolokačně nejblíže a rychlost bude po celé planetě obdobná.

V případě, že Vaše stránky jsou v rámci jednoho státu a nepotřebujete tuto službu, tak i přesto tuto vlastnost Vašeho webu kladně ohodnotí vyhledávače jako Google, Yahoo, Bing a další.

FAQ

Často kladené otázky

Vytvořím Vám kopii webových stránek a otestuji ji předtím, než budu replikovat optimalizovanou konfiguraci na Vašich webových stránkách. V případě, že existují nějaké rozdíly v nastavení způsobené konfigurací serverů Vašeho hostitele, zajistím, že Vaše stránky budou spuštěny tak, jak by měly, a že jakékoli přerušení služby bude omezeno na minimum.

Budu potřebovat administrátorské přihlašovací údaje pro přihlášení do systému WordPress, databáze a pro přístup na FTP. Pokud chcete, abych implementoval CDN, budu potřebovat stručnou výměnu informací o tom, jaký je na Vašem webu běžný provoz. Před objednáním služby se můžeme dohodnout na sepsání NDA smlouvy.

V závislosti na zvoleném balíčku by to mělo trvat 1 – 2 týdny od zahájení práce na projektu. Obdržíte ode mne odhad dodávky, jakmile začnu pracovat na Vašich stránkách.

Ano, můžete mne kontaktovat a já vám zašlu upravenou nabídku.

Ano! Doporučujeme všem si provést zálohu, nicméně před úkonem si provedu kopii Vaše webu, kterou si uložím jednak jako zálohu a také na ni pak budu pracovat.