Tvorba webových prezentací a eshopů 

SEZNAM SLUŽEB

 

Zde by měly být popsány veškeré typy z nabízených služeb, které jsem Vám schopný nabídnout. V opačném případě je Vám k dispozici kontaktní formulář na stránce „Kontakty“, kde se na mne můžete obrátit s Vašim dotazem.

Standardem je tvorba responzivního designu, který funguje a vypadá dobře na všech typech zařízení. Bez ohledu na to, jestli budou Vaše stránky otevřeny na PC, tabletu nebo v mobilu, nikdy by neměl návštěvník ztratit přehled ani chuť Vás oslovit.

U mě si nepřiplácíte za kvalitu! Kvalita je moji vizitkou, kterou budete Vy ukazovat online světu. Aby výsledek odpovídal Vašim představám, kladu důraz na komunikaci a analýzu Vašich přání a potřeb v podnikání.

Projdeme spolu podnikatelský záměr a společně najdeme specifické řešení, které Vám bude vyhovovat a pomáhat v podnikání.

E-shopy navrhuji na míru Vašemu podnikání. Chápu a zohledňuji rozdílné potřeby ve funkčnosti e-shopů.

Technická řešení u internetových obchodů jsou založena na potřebách Vašeho podnikání. S nimi získáte přehledný e-shop, který má dokonalou funkcionalitu a jednoduchou správu pro uživatele.

Domluvíme se na optimální barevnosti a struktuře, nejvhodnější pro Váš obor podnikání. Responzivní, unikátní design, který sladíme s předmětem Vašeho podnikání Vám pomůže v tom, aby si Vás zákazníci zapamatovali, vraceli se k Vám a opakovaně u Vás nakupovali.

Máte webové stránky, na které jsou Vaši zákazníci zvyklí a nechcete se jich jen tak vzdát, ale jejich funkcionalita již neodpovídá současným standardům? Nezobrazují se správně v mobilu nebo na tabletu? Chybí jim některé prvky, které jsou dnes již samozřejmostí?

Umím Vaše stránky překódovat a optimalizovat tak, abyste nepřišli o své zákazníky a zároveň se Vám otevřely dveře pro nové.

Má Vaše podnikání vysoké nároky na potřebu častých úprav na Vašem webu? Chcete maximum času věnovat svému oboru podnikání a neztrácet ho úpravami webu?

Proto Vám nabízím možnost servisu a správy webu, díky čemu budou Vaše stránky vždy aktuální a nastavené přesně dle vašich požadavků.

GRAFIKA & WEBDESIGN

Věřím, že úzká specializace je klíčem k vysoké kvalitě odvedené práce, proto na speciálních projektech spolupracuji s grafiky a webdesignéry.

Při výběru designu je kladen důraz na moderní a originální vzhled a intuitivní navigační strukturu, ve které se návštěvníci snadno zorientují. Kombinace těchto dvou faktorů Vám zajistí, že si návštěvníci web zapamatují a budou se na něj rádi vracet.


Potřebujete moderní webdesign, logo nebo firemní identitu? Rád Vám pomůžu nebo zprostředkuji kvalitního grafika.

COPYWRITING

Pro Váš web je důležité nejen grafické zpracování a kvalitní wireframe, ale i obsah a stylistická stránka textové části vašeho webu.

Zajistíme, aby informace obsažené na Vašich stránkách byly podány srozumitelně, přehledně, věcně a zároveň atraktivní formou, přizpůsobenou Vaší cílové skupině.

Kromě vytváření nových textů Vám můžeme nabídnout i kontrolu a stylistickou úpravu těch stávajících.

MOBILNÍ APLIKACE

Mobilní aplikace jsou v popředí dnešních trendů v komunikaci.

Potřebujete mobilní aplikaci za účelem zábavy, podpory prodeje nebo pro zjednodušení některých činností všedního dne? S externími spolupracovníky zvládáme platformy iOS, Android a Windows.

Každý nápad je pro nás výzvou, na kterou najdeme řešení. Ve vývoji mobilních aplikací preferujeme kreativní přístup a sladění vhodné funkcionality s neotřelým designem.

Pomůžeme Vám vymyslet aplikaci, která pro Vás bude pracovat a Vaše zákazníky bude bavit.

DESKTOPOVÉ APLIKACE

Automatizace pracovních procesů a zjednodušení pracovních postupů je způsob zvyšování efektivity a výkonu podnikání.

Pro tyto účely spolupracuji s externisty a vyvíjíme společně aplikace na míru pro velké firmy i malé živnostníky.

REDAKČNÍ SYSTÉMY

S mnou používanými redakčními systémy WordPress a PrestaShop budete mít obsah stránek vždy pod kontrolou.

Jednoduchý redakční systém Vám ušetří čas a peníze, jelikož většinu změn obsahu stránek s ním zvládnete udělat sami. Pokud si přesto sami netroufnete, vždycky je tu možnost mne kontaktovat a Vaše požadavky vyřeším za Vás.