Sekám weby na míru!

Tvorba webových prezentací a eshopů 

SEZNAM SLUŽEB

Zde by měly být popsány veškeré typy z nabízených služeb, které jsem Vám schopný nabídnout. V opačném případě je Vám k dispozici kontaktní formulář na stránce „Kontakty“, kde se na mne můžete obrátit s Vašim dotazem.

Standardem je tvorba responzivního designu, který funguje a vypadá dobře na všech typech zařízení. Bez ohledu na to, jestli budou Vaše stránky otevřeny na PC, tabletu nebo v mobilu, nikdy by neměl návštěvník ztratit přehled ani chuť Vás oslovit.

Projdeme spolu podnikatelský záměr a společně najdeme specifické řešení, které Vám bude vyhovovat a pomáhat v podnikání.

E-shopy navrhuji na míru Vašemu podnikání. Chápu a zohledňuji rozdílné potřeby ve funkčnosti e-shopů.

 

Technická řešení u internetových obchodů jsou založena na potřebách Vašeho podnikání. S nimi získáte přehledný e-shop, který má dokonalou funkcionalitu a jednoduchou správu pro uživatele.

Nyní máte příležitost posunout váš web na vyšší úroveň a zajistit mu viditelnost, kterou si zaslouží. Díky naší službě indexace do vyhledávače Google začnete do 1 týtdne získávat přístup k širší  uživatelské základně, kteří denně vyhledávají obsah přesně jako ten váš.

Nenechte váš web ztracený v zapomenutí internetu. Získejte konkurenční výhodu a začněte budovat silnou online přítomnost již dnes s naší profesionální službou indexace do vyhledávače Google.

Máte webové stránky, na které jsou Vaši zákazníci zvyklí a nechcete se jich jen tak vzdát, ale jejich funkcionalita již neodpovídá aktuálním trendům? Nezobrazují se správně v mobilu nebo na tabletu? Chybí jim některé prvky, které jsou dnes již samozřejmostí?

Má Vaše podnikání vysoké nároky na potřebu častých úprav na Vašem webu? Chcete maximum času věnovat svému oboru podnikání a neztrácet ho úpravami webu?

Proto Vám nabízím možnost servisu a správy webu, díky čemu budou Vaše stránky vždy aktuální a nastavené přesně dle vašich požadavků.

GRAFIKA & WEBDESIGN

Věřím, že úzká specializace je klíčem k vysoké kvalitě odvedené práce, proto občas spolupracuji s externími grafiky a webdesignéry.

Při výběru designu je kladen důraz na moderní a originální vzhled a intuitivní navigační strukturu, ve které se návštěvníci snadno zorientují. Kombinace těchto dvou faktorů Vám zajistí, že si návštěvníci web zapamatují a budou se na něj rádi vracet.

Potřebujete moderní webdesign, logo nebo firemní identitu? Rád Vám pomůžu nebo zprostředkuji kvalitního grafika.

COPYWRITING

Pro Váš web je důležité nejen grafické zpracování a kvalitní wireframe, ale i obsah a stylistická stránka textové části vašeho webu.

Zajistíme, aby informace obsažené na Vašich stránkách byly podány srozumitelně, přehledně, věcně a zároveň atraktivní formou, přizpůsobenou Vaší cílové skupině.

Kromě vytváření nových textů Vám můžeme nabídnout i kontrolu a stylistickou úpravu těch stávajících.

MOBILNÍ APLIKACE

Mobilní aplikace jsou v popředí dnešních trendů v komunikaci.

Potřebujete mobilní aplikaci za účelem zábavy, podpory prodeje nebo pro zjednodušení některých činností všedního dne? S externisty zvládáme platformy iOS, Android a Windows.

Každý nápad je pro nás výzvou, na kterou najdeme řešení. Ve vývoji mobilních aplikací preferujeme kreativní přístup a sladění vhodné funkcionality s neotřelým designem.

Pomůžeme Vám vymyslet aplikaci, která pro Vás bude pracovat a Vaše zákazníky bude bavit.

DESKTOPOVÉ APLIKACE

Automatizace pracovních procesů a zjednodušení pracovních postupů je způsob zvyšování efektivity a výkonu podnikání.

Pro tyto účely spolupracuji s externisty a vyvíjíme společně aplikace na míru pro velké firmy i malé živnostníky.

REDAKČNÍ SYSTÉMY

Mnou používanými redakčními systémy WordPress a PrestaShop Vám mohu nabídnout obsah stránek vždy pod kontrolou a snadný k editaci.

Jednoduchý redakční systém Vám ušetří čas a peníze, jelikož většinu změn obsahu stránek s ním zvládnete udělat sami. Pokud si přesto sami netroufnete, vždycky je tu možnost mne kontaktovat a Vaše požadavky vyřeším za Vás.